בתחום בניית האתרים אנחנו עובדות עם חברת Thm שבבעלותו של תום פינקל.
החברה שהתחילה בתור עסק למכירת שרתי משחק באינטרנט לילדים ובני נוער בשנת 2009 גדלה והפכה לשם דבר בתעשייה.
כיום החברה מתמחה בבניית אתרי תדמית , פיתוח מערכות ניהול תוכן לאתרים , פיתוח מערכות ניהול לארגונים לצד מערכות ניהול עובדים וכן מערכת ניהול כספים לעסקים קטנים .
החברה מביאה עמה בשורה גם בתחום שירותי השיווק ופרסום באינטרנט לצד עבודת מיתוג פרסונאלית וגראפית במדיות השונות.
בשנת 2014 השיקה החברה תוכנית "מחלום למציאות" , תוכנית של הקמה וליווי סטארטפים ויזמים בתחילת דרכם, משלב הרעיון ועד שלב פיתוח מוצר הסופי .

במדיית הפייסבוק החלטנו לחבור לסטודיו "כפתור" בבעלותה של עדי אראל , מתוך אסטרטגיה משותפת לקדם עסקים קטנים –בינוניים במרחב הוירטואלי של הפייסבוק, שהפך היום לכלי שרת משמעותי בכל הקשור לתדמית החברה לצד ניהול מכירות בעידן הניו מדיה.
עדי אראל, מעצבת גרפית ומנהלת מדיה חברתית עוסקת מזה כ-10 שנים בשיווק ובמכירות לעסקים. בעברה עבדה בחברות כמו גוטקס וטריומף שם הכשירה וניהלה אנשי מכירות. "התפקיד שלי היה לקחת חומר גלם ולעצב אותו, כך שיוצא שגם היום אני לוקחת את חומר הגלם של לקוחותיי ומעצבת אותו על מנת להגשים את חזונם" מספרת עדי על עצמה.
היום, הסטודיו שבבעלותה מספק פתרונות גרפיים לצד פתרונות שיווקיים ברשתות החברתיות. שילובם של שני התחומים מאפשר ליצור זהות גרפית אחידה, אשר מחזקת את המותג ומציגה אותו באופן טבעי ואטרקטיבי בכל סוגי המדיה